Mikulás nap

2014. december 5-én, pénteken látogatott el iskolánkba a Mikulás. A délelőtt folyamán minden alsós osztályba bekopogott, ahol a gyermekek már izgatottan várták, s kis műsorral készültek neki. Jutalmul kis csomagot kaptak ajándékba. A Mikulás segítői iskolánk diákönkormányzatának idén választott elnökei voltak. Ők lettek a krampuszok. A felsőbb évfolyamosokról sem feledkeztünk meg, ők osztályonként kaptak csomagot.

A délután folyamán pedig különböző programok várták a gyerekeket. Felsős tanulóinknak mikulás kupát szerveztünk, ahol a jó helyezésért tanulóink érmeket is kaptak. Alsóban pedig filmnézés valamint játékos vetélkedővel tölthették el a gyerekek az időt, ahol székfoglaló játék, seprűtánc, de még csoki evő verseny is volt.

Tanulóink nagyon jól érezték magukat ezen a napon.