Tájékoztató a gyermekétkeztetés rendjéről


Tisztelt Szülők!

Az iskolák 2020. júniusi működéséről szóló 220/2020. (V. 22.) Korm. rendelete alapján az intézményi gyermekétkeztetést Mernye község Önkormányzata – aki Polány, Ecseny, Felsőmocsolád, Somogygeszti, Szentgáloskér, Somodor, Somogyaszaló gyermekek intézményi gyermekétkeztetését is ellátja – az alábbiak szerint biztosítja:

2020. június 2. napjától 2020. június 15 napjáig az igénybe vevők részére továbbra is a napi egyszeri ebédet biztosítjuk, kiszállítással, mivel ezen időszakban továbbra is a tantermen kívüli, digitális munkarend szerint működnek az iskolák.

Tehát azon gyermekek, akik esetleg délelőtti órákban az iskolában lesznek, ők is kiszállítással fogják otthonukban megkapni a napi ebédjüket. Ezért kérjük, hogy tízórait küldjenek a gyermekükkel!

2020. június 16. napjától 2020. június 26. napjáig azon gyermekek részére, akik igénylik az iskolai felügyeletet, az iskolában biztosítjuk az étkezést. Erről önök a KRÉTA-ban nyilatkoztak.

Tisztelettel:

KISHONTI MARIANNA
tagintézmény-vezető