Ügyeleti beosztások jún. 2-tól


Tisztelt Szülők!

Június 2-12-ig iskolánk lehetőséget biztosít a tanulóknak hiányaik pótlására pedagógus segítségével. A bukásra álló gyerekeknek is alkalmuk van a javításra.

Minden pedagógus heti egy alkalommal várja a diákokat beosztás szerint. Felmértük, hogy melyik tanulók mely tantárgyból nem teljesített megfelelően. Minden hétköznap 8-14 óráig várjuk a tanulókat.
Természetesen a buszok menetrendjét tekintetbe vesszük. A beutazást egyénileg kell megoldani.

Az ebédet az érintetteknek továbbra is házhoz szállítják. Kérjük tízórait és innivalót a gyermekeknek csomagoljanak. A tanulók iskolai felszerelésüket hozzák magukkal! Az alábbi táblázatban láthatják a tanárok beosztását, így tudják milyen felszerelést kell hozni a gyerekeknek az adott napon! A kréta rendszerben minden szülőnek és tanulónak külön elküldtük a tanulók és tanáraik beosztását.